Mobilny biznes może okazać się doskonałym pomysłem na prowadzenie interesu, konieczne jest jednak posiadanie odpowiedniego samochodu. Jeśli już wiesz, co chcesz robić i trafiłeś do nas – nie szukaj dalej, przygotujemy pojazd specjalistyczny doskonale dostosowany do prowadzonej przez Ciebie działalności. Jaką firmę można prowadzisz w aucie? Tak naprawdę ogranicza Cię tylko i wyłącznie wyobraźnia. Możesz założyć mobilny zakład fryzjerski, salonik urody, biuro bankowe, a nawet gabinet lekarski!

Pojazdy specjalistyczne – opowiedz nam o swoim biznesie

Jeśli masz już pomysł na to, co będzie robić Twoja firma, konieczne jest zakupienie samochodu, który będzie dostosowany do rodzaju działalności. Przestrzeń załadunkową zaprojektujemy zgodnie z Twoim życzeniem, tak aby znajdowało się w niej wszystko, czego tylko potrzebujesz, aby zarabiać na swoim interesie. To jednak nie wszystko, co dla Ciebie zrobimy. Dostosujemy ją do identyfikacji wizualnej Twojego mobilnego przedsiębiorstwa – zaprojektowany przez nas pojazd specjalistyczny będzie więc nie tylko miejscem pracy, ale również mobilną promocją!

Usługi i nie tylko – mobilny interes

Przygotowujemy nie tylko biura czy salony urody, pojazd specjalistyczny może być dostosowany na przykład do prowadzenia transmisji telewizyjnej na żywo. Zakładasz własną telewizję? Chcesz prowadzić i nagrywać programy? Wykonamy dla Ciebie pojazd przygotowany specjalnie jako studio telewizyjne. Pojazd specjalistyczny to także Mobilne Centrum Medyczne, które może pełnić funkcję laboratorium, gabinetu okulistycznego czy dentystycznego. To tylko niektóre sposoby wykorzystania naszego mobilnego gabinetu medycznego. Chłodnia, pojazd do przewozu kwiatów czy przesyłek kurierskich, mobilny warsztat, to tylko niektóre formy pojazdu specjalistycznego, który wykonamy dla Ciebie.

Samochód stworzony specjalnie dla Twojej firmy

Wybierając naszą ofertę otrzymujesz samochód w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Dzięki przekazanym nam wskazówkom precyzyjnie spersonalizujemy wyposażenie wnętrza zabudowy, tak abyś mógł wygodnie prowadzić swój biznes.