Pojazdy, które proponujemy w naszej ofercie można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jedną z możliwości jest posiadanie własnego sklepu na kółkach! Możesz w nich sprzedawać różne rzeczy, na przykład pieczywo, mięso, lody czy wyroby cukiernicze. To jednak nie wszystko, co daje posiadanie własnego pojazdu-sklepu. Charakteryzuje się on dodatkowymi zaletami, które z całą pewnością doskonale wpłyną na funkcjonowanie biznesu, a tym samym na Twoje zyski. Jakie to zalety na Ciebie czekają? Sprawdź sam!

Atuty pojazdów-sklepów

Największą zaletą posiadania własnego biznesu na kółkach jest przede wszystkim jego mobilność. Dzięki temu możesz oferować swoje produkty w różnych częściach danego miasta, a nawet i podróżować po całej Polsce! Dzięki takiemu rozwiązaniu z powodzeniem dojedziesz do każdego klienta bez względu na to, gdzie się znajduje. Wyposażenie przestrzeni załadunkowej sprawia, że z całą pewnością pomieścisz wszystkie produkty, jakie tylko chcesz sprzedać. Dodatkowo możemy zaprojektować samochód zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Pojazd-sklep to doskonały pomysł na biznes

Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na swoją mobilność. Nie jesteś uwiązany nieruchomością, która znajduje się w jednym miejscu. Co więcej, możesz pojawiać się w miejscach, które są najbardziej atrakcyjne w sprzedaży różnego rodzaju rzeczy i towarów. Możesz z powodzeniem ustawić się na placu służącym za rynek bądź jeszcze w innym miejscu, gdzie tylko otrzymasz pozwolenie właściciela terenu. Co dzięki temu zyskać? Możesz pojawiać się tam, gdzie zarobisz najwięcej!

Projekt według Twoich oczekiwań

Możesz zdecydować się na zakup samochodu z naszej giełdy, proponujemy również możliwość ich projektowania zgodnie z Twoimi upodobaniami, a także wizją Twojego biznesu. W zależności od typu prowadzonego sklepu możemy przygotować odpowiednio układ pomieszczenia w przestrzeni handlowej, a także dostosować ją (oraz sam pojazd) kolorystycznie do identyfikacji wizualnej Twojej firmy! Zapraszamy do skorzystania z usług BCC Polska.