Przejdź do głównej treści
Producent pojazdów i przyczep specjalnych
Producent pojazdów i przyczep specjalnych
BCC Polska
BCC Polska

Wysoka jakość i najnowsze technologie

Spersonalizowane i dopasowane do wszelkich potrzeb foodtrucki, przyczepy gastronomiczne, samochody sklepy, biura na kołach i nie tylko. Sprawdź nasza ofertę!

Dowiedz się więcej
BCC Polska
BCC Polska

Nasze pojazdy i przyczepy specjalne staną się idealnym początkiem dla Twojej działalności.

20 lat
Doświadczenia

Spersonalizowane i dopasowane do wszelkich potrzeb, zarówno Twoich, jak i Twoich klientów. Nasze pojazdy sprawią, że Twoja działalność będzie rozwijać się każdego dnia, a wysoka jakość materiałów i wykonania zapewni Ci gwarancję na długie lata. 

Interesuje Cię: foodtruck, przyczepa gastronomiczna, samochód sklep, biuro na kołach, pojazd szkoleniowy lub ekspozycyjny? Zaprojektujemy go wspólnie i zrealizujemy Twój pomysł. Dołożymy wszelkich starań, aby koszty były odpowiednie do możliwości Twojego budżetu. Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. 

BCC Polska
BCC Polska
100%
Satysfakcji
BCC Polska
BCC Polska
Zabudowa foodtrucków, pojazdy sklepowe, przyczepy specjalne - producent - BCC Polska

BCC Polska
Poznaj nas bliżej

Posiadamy dwie sąsiadujące ze sobą hale produkcyjne, własne biuro projektowe oraz dział konstrukcyjny. Wieloletnie współprace pomagają nam w produkcji na najwyższej klasy podwoziach, które cechują się trwałością i niezawodnością. Nadzorujemy, aby wyposażenie było najwyższej jakości oraz w 100% satysfakcjonowały każdego Klienta, od projektu aż po odbiór w siedzibie spółki. 

Dowiedz się więcej

Interesuje Cię szybki zakup?

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszych doskonałych Food Trucków oraz pojazdów specjalistycznych, które zaprojektowane zostały zgodnie z najwyższymi standardami. Solidne, wykorzystujące zaawansowaną technologię świetnie sprawdzą się jako narzędzie, które z całą pewnością wykorzystasz w swoim biznesie. Zapraszamy do naszej giełdy, jeśli chcesz dostać pojazd gastronomiczny lub specjalistyczny praktycznie od ręki.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BCC Polska nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu